Bünyemizde şu an yüz yirmi kişilik nitelikli bir yazar ekibi bulunuyor olsa da, büyüyen bir platform olması sebebi ile bizim ile birlikte görev almak isteyen yazarlara kapılarımızı daima açık tutuyoruz. Bu neden ile de periyodik olarak yazar alımları yapmaktayız. Yapılacak başvurular sonrasında bizlere iletmiş olduğunuz metinler iki aşamalı olarak kontrolden geçmektedir. Eğer yayın kurulu onayı sonrası gerekli prosedürler ve yetkinlik düzeyindeler ise derhal yazar profiliniz oluşturulacak olup buna istinaden; yayın politikalarımıza uygun bir şekilde yayına hazırlanmaktadır.

İletmiş olduğunuz metinlerin kati surette daha önce başka hiçbir yerde yayınlanmamış olmasına, metinlerin özgünlüğünü koruduğuna, alıntılanıp hazırlanan metinlerin dikkate değer bulunmadığına, kelime sınırlaması olmasa dahi çok kısa ya da çok uzun metinlerin tercih edilmediğini, haddinden fazla yazım ve imla kuralının ihlal edilmesi durumunda ise çalışmaların değerlendirilme dışında kalıyor olduğunu hatırlatmak, yayın politikamız gereğince çeviri metinlerin yayınlanmadığını, içeriklerinin tümünün yazarlarımız tarafınca hazırlandığını, kaynak gösterilmediğini ve gösterilmeyeceğini, yayın politikası gereğince de bazı editöryel değişiklilerin olabileceğini belirtmek isteriz.

Çalışmalarınızı ve size dair birkaç fikir edinmemiz açısından ekleyeceğiniz tanıtım bilgilerinizi editor@komplikedergi.com adresine iletebilir ve bize başvurunuzu ulaştırabilirsiniz.