Düşünebileceğiniz Bitcoin Kazanmanın 5 Kolay Yolu | bozuk para hoparlörü

Günümüzde insanlar, bazı durumlarda, bir kuruş bile harcamadan Bitcoin kazanmanın yollarını arıyorlar. Sorun yaşamadan Bitcoin kazanmanın bazı yollarına göz atın.

Bitcoin'in on yıldan fazla bir süre önce ortaya çıkmasından bu yana, yatırımcılar ve meraklılar kriptolarından daha fazla kazanmaya çalışıyorlar. Başlangıçta, HODL-ing, yeni madeni paralar kazanmak için tercih edilen stratejidir. Kripto para birimleri dünyasını bilmeyen veya yeni olanlar için, “HODL”, Bitcoin ve kripto para birimleri topluluğu arasındaki satın al ve tut stratejisine atıfta bulunan argo bir terim haline gelen, yanlış yazılmış bir bekletme kelimesidir. Bu, Hodlers'ın varlıklarını satmadan ve kâr elde etmeden önce istenen oranlara ulaştığında doğru anı beklemesine olanak tanır.

Hodling artık yeterli değil. Bahsetmemek gerekirse, önemli karlar elde etmek için hodl yapmak için yeterli miktarda BTC gerektirir. İnsanlar Bitcoin kazanmak istiyor ve farklı şekillerde, neyse ki bu tür fırsatlar var. Günümüzde insanlar, bazı durumlarda tek kuruş bile harcamadan yaratıcı bir şekilde daha fazla Bitcoin kazanmayı başarıyor.

Peki Bitcoin kazanmanın bazı yolları nelerdir?

Bir Faiz Hesabı aracılığıyla Bitcoin ve Diğer Kripto Para Birimleri Kazanın

Halihazırda bir miktar Bitcoin'e sahipseniz ve dijital varlığınızı büyütmek istiyorsanız, bunu yapmanın en etkili yollarından biri, kripto kredi platformuna sahip bir faiz hesabı kullanmaktır. Hodlnaut gibi birçok kripto para ödünç verme platformu, faiz hesabı aracılığıyla birden fazla kripto varlığı üzerinde değişen cazip faiz oranları sunuyor. Faiz hesapları sunan diğer kripto para ödünç verme platformları arasında YouHodler, Celcius Network ve Nexo bulunur.

Esasen, BTC'nizi yatırabileceğiniz ve her ay faiz kazanabileceğiniz bir saklama hesabıdır. Genellikle, bu platformlar aracılığıyla sunulan faiz oranları ve koşullar, minimum mevduat ve %8,3'e varan efektif yıllık yüzde getirisi olmaksızın genellikle uygundur. Herhangi bir yatırımda olduğu gibi, bir faiz hesabı oluşturmadan ve varlıklarınızı yatırmadan önce ince yazıları okumanız gerekir. Ancak bu, mevcut varlıklarınıza dayalı olarak ücretsiz Bitcoin kazanmanın en kolay yollarından biridir.

Çevrimiçi Alışveriş Yaparken Bitcoin Cashback'i tercih edin

Online alışveriş yaparken Satoshis'te nakit para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Cashback, alışveriş sırasında bir e-ticaret ödül ve indirim sistemidir ve eBay, Expedia, Macy's ve Hilton gibi birçok büyük ismin müşterilerini kripto para ile ödüllendirdiği bilinmektedir.

Göz önünde bulundurabileceğiniz birçok para iadesi ödül uygulaması var. Bir mikro görev ve kazanç platformu olan StormX gibi bir uygulama aracılığıyla, şu anda para iadesi sunan favori tüccarlarınızda çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz. CoinRebates, Fold ve Lolli gibi diğer önemli uygulamalar, katılımcı perakendecilerden alışveriş yaptığınızda Bitcoin ödüllerinde %30'a kadar geri kazanmanıza olanak tanır. Belirli bir süre geçtikten sonra, genellikle satın alınan ürünlerin iade süresi sona erdiğinde, Bitcoin'de ödülü alırsınız.

Bitcoin'de Ödül Veren Ortak Pazarlama Programlarına Katılın

Bağlı kuruluş pazarlama programı, ek BTC kazanmanın en etkili yollarından biridir. Ve bunu yapmanın birçok yolu vardır, örneğin, kişisel bir blog veya YouTube kanalı işletiyorsanız, insanlar kanalı ziyaret edip kaydolmak için bağlantıya tıkladığında Bitcoin'e ödül veren bir bağlı kuruluş pazarlama bağlantısı yerleştirebilirsiniz. ödülü alacak. Bağlantılarınızı arkadaşlarınız ve aileniz gibi herkese ve yönlendirmeler için en iyi başarı oranını alacağınızı düşündüğünüz tüm kanallara yönlendirebilirsiniz.

Birçok şirket, her başarılı yönlendirme için %12-15'e kadar komisyon alacağınız bir donanım cüzdanı olan Trezor gibi kazançlı ortaklık ödülleri sunar. Bir tüccarsanız, LocalBitcoins, Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimleri için dikkate değer bir eşler arası ticaret sitesidir. Ayrıca, doğrudan yerel bitcoin cüzdanınıza yapılan başarılı yönlendirmeler için %20 komisyon veriyorlar.

Bitcoin ile Ödeme Alın

Göründüğü kadar basit, ödeme almayı seçebilirsiniz. bitcoin! Günümüzün dijital dünyasında, özellikle teknoloji veya finansal teknoloji sektörlerinde yer alan ilerici şirketler, çalışanlarına Bitcoin ile ödeme yapmaktadır. Örneğin, Exodus ve Fairlay gibi bazı şirketler, çalışanlarına ya Bitcoin olarak ya da fiat para birimi seçeneğiyle birlikte ya da hiç ödeme alma seçeneği sunar.

BTC'de ödeme almayı seçerek, kripto sermayenizi artırma ve daha önce belirtildiği gibi faiz hesapları veya diğer kripto kazanma yöntemleri gibi diğer alanlara yeniden yatırım yapma şansına sahip olacaksınız.

Kaldıraç Ticareti ile Bitcoin kazanın.

Kaldıraç ticareti yaparak da Bitcoin kazanabilirsiniz. Bu durumda Kaldıraç, tüccarın büyüklük ve risk açısından pozisyonunu ve nihayetinde karlılığını artıran ödünç alınan fonları ifade eder. Artan risk görmek için marjınız olarak hizmet eden mevduatlarla çalışır.

Bu tür alım satımı kullanmanın bir avantajı, geleneksel ticarette olduğu gibi eşdeğer kâr elde etmek için alım satım değerinizin yalnızca bir kısmını yatırmanız gerektiğidir. diğer borsalarda ticaret. Kaldıraç ticareti yapabileceğiniz en popüler platformlardan biri PrimeXBT ve BitMEX'tir, çünkü ikisi de Bitcoin işlemleri için 100 kata kadar kaldıraç hakkı sunar.

BTC kazanmak sorunsuz ve düşük maliyetli olabilir. Nereye bakacağınızı ve ne yapacağınızı biliyorsanız, herhangi bir çaba harcamadan kripto şeklinde sabit bir gelir akışı elde edersiniz. Ve herhangi bir finansal kararda olduğu gibi, istenmeyen aksiliklerden kaçınmak için taahhütte bulunmadan veya yatırım yapmadan önce her zaman küçük baskıları dikkatlice okuyun.

Makale, Sten Ivan, Singapur merkezli bir fintech olan Hodlnaut Büyüme Başkanı Kullanıcıların kripto varlıklarında uygun faiz oranları kazanmalarını sağlayan başlangıç.

Share