Eksiksiz Gala Oyunları Rehberi (GALA): Oyun Endüstrisini Dönüştürmek İçin NFT Platformu

Gala Oyunları hakkında bilgi edinmek için internette ayrıntılı bir parça mı arıyorsunuz? Daha fazla aramanıza gerek yok, burada dünyada hızla büyüyen blockchain oyun geliştirme şirketleri hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında eksiksiz ve ayrıntılı bir kılavuz var.

Yıllar geçtikçe, şirketler kripto alanındaki oyun projeleri kalabalığı arasında projelerini diğerlerinden daha iyi hale getirmek için çabalamaya devam ettikçe, oyun endüstrisi sayısız umut verici projeye ev sahipliği yaptı. Gelelim sadece oyun olmaktan çıkıp bir ekosistem olarak bile verimli olabilen, gelecek vaat eden blockchain projelerinden biri olan Gala Games'ten (GALA). Gala Games platformunun neyle ilgili olduğunu, nasıl çalıştığını, Gala oyunları jetonunu ve çok daha fazlasını öğreneceğiz.

Gala Games Defined

Gala Games (GALA) oyuncuların oyun içi öğelerinin gerçek sahipliğini, değiştirilemez belirteçler (NFT'ler) kullanarak almalarına izin verirken, birden fazla oyun projesinin oluşturulmasını gören bir oyun platformudur. Platform en çok blockchain oyun ekosistemine benziyor.

Gala Games, benzersiz işlevleri göz önüne alındığında sektördeki birçok oyun projesini öne çıkarmayı başarmıştır. Görünüşe göre Gala Games, kullanıcılarına bir oyunun geliştirme sürecini denetleme gücünü devrederek oyun endüstrisini dönüştürmek için harekete geçiyor.

Gala Games, temel olarak kullanıcılarının arzu ettiği blok zinciri oyunları oluşturmaya odaklanıyor. oynamak. Bu nedenle, NFT'yi oyunlar için bir blok zinciri ekosistemine entegre eder.

Gala Oyunlarının Yol Haritası

Gala Games, oyun ve blockchain sektörünün öncülerinden ve popüler bir mobil ve sosyal medya oyun şirketi olan Zynga'nın kurucu ortağı Eric Schiermeyer tarafından kuruldu. Schiermeyer, kitlelere hitap eden gündelik oyunların bir savunucusuydu ve bu da onu Zynga Poker, Mafia Wars ve FarmVille gibi popüler hitleri piyasaya sürmeye yöneltti.

Schiermeyer, 2019'un ortalarında, kazandıktan sonra Gala Games'i başlattı. trend belirleyen projeler üzerinde çalışmak için bir itibar. Vizyonu, oyunculara oyunları üzerinde sahiplik sağlayan bir oyun ağı oluşturmaktı.

2022 itibariyle, Gala Games ekibinin yaklaşık 237 çalışanı var ve Town Star adlı bir oynanabilir oyun ve VOX adlı bir NFT koleksiyon serisi yayınladı. Şirket, Mirandus ve Fortified adlı iki oyun daha üzerinde çalışıyor. Diğer projeler arasında bir fantezi RPG oyunu, bir bilimkurgu strateji oyunu ve bir kule savunma oyunu yer alıyor.

Gala Oyunları Nasıl Çalışır?

Gala Games, oyuncuların mevcut birkaç oyun arasından seçim yapma şansına sahip olduğu Steam ve Epic Games platformlarına oldukça benzer şekilde çalışır. Aradaki fark, Gala'daki her oyunun ücretsiz olması ve merkezi olmayan bir uygulama (DApp) gibi erişilmesidir. Ekosistem, Ethereum ağı üzerine kuruludur ve GALA belirteci, ERC-20 biçimini kullanır. Bununla birlikte, Ethereum ağının yoğunluğunun yüksek gaz maliyeti üzerinde etkisi vardır.

2021'in başından beri Gala Games platformu, pahalı Ethereum işlem ücretlerinden kaçınmak için diğer birkaç blok zinciriyle birlikte çalışıyor. GALA jetonları, Polygon (MATIC) ve BNB Chain'de de mevcuttur. Artık tüm kullanıcılar, her iki blok zincirini kullanarak düşük ve hızlı işlem ücretlerinden yararlanabilir.

Gala Games'in Benzersiz Özellikleri

Gala Games, benimsediği benzersiz benzersiz özellikler göz önüne alındığında kripto oyun alanında öne çıkmayı başardı. Oldukça nadir olan bu platform, oyuncuların merkezi olmayan bir uygulama (DApp) aracılığıyla erişebileceği çok sayıda ücretsiz blok zinciri oyunu içeren bir ekosistem işlevi görüyor.

Birçok blok zinciri oyununun aksine Gala Games, işlevlerini Ethereum ağının ötesine genişletmeyi başardı. Platformun Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon (MATIC) ile de çalıştığını fark etmek ilginç.

Bu şekilde, kullanıcıların Ethereum ağıyla ilişkili yüksek gaz ücretleri konusunda her zaman paniğe kapılmalarına gerek kalmaz. . GALA jetonlarını yerleştirirken veya harcarken işlem ücretlerini önemli ölçüde düşürmelerine yardımcı olur.

Moreso, platform, onlara özel bir yerleşik çevrimiçi Gala pazarı sunarken, 1,3 milyondan fazla aktif kullanıcıdan oluşan geniş bir topluluğa sahiptir. Burada oyuncular oyun içi eşyaları özgürce alıp satabilirler. Bu, oyuncuların oyun içi öğeleri için kolayca likidite elde etmelerini veya oyun içi deneyimlerini ve özelliklerini artırmak için yeni karakterler satın almalarını sağlayacak.

Gala Games Ekosistemi

Daha önce de belirtildiği gibi, Gala, Oyunlar, çok sayıda ilgi çekici blockchain oyununa ev sahipliği yapan bir ekosistem işlevi görür. Bu oyunlar, kullanıcıların hesap sahibi olmaları koşuluyla platformun web sitesinde oynamalarına açıktır.

Ekosistem, kullanıcıların oyun fikirlerini göndermelerine olanak tanıyan benzersiz bir işletim sistemi uygular. Daha sonra, ekosistemdeki GALA düğümleri, hangi girişimlerin finansal destek alması gerektiğine ve platformda daha fazla geliştirilmesine izin verilmesi gerektiğine karar vermek için teklifleri oylayacak.

Ayrıca, GALA ekosisteminin bir NFT'si var. kullanıcıların ETH, BAT ve GALA gibi kripto varlıklarını kullanarak NFT'leri kolayca satın alabilecekleri pazar yeri. GALA ekosisteminde yer alan NFT koleksiyonları, yatırım varlıkları olarak edinilebilir. Ayrıca, herhangi bir GALA oyununda doğrudan kullanılacak öğeleri temsil edebilirler.

Gala Games Token

GALA, Gala Games ekosisteminde ana dijital varlık olarak işlev gören Gala Games platformunun tescilli simgesidir. Platformdaki oyuncular için bir değişim aracı olarak hizmet veren Ethereum tabanlı bir jetondur.

GALA jetonu, kullanıcıların platformda özel bir deneyim yaşamalarını sağlayan birden fazla yardımcı program içerir. Kullanıcılar oyun içi öğeler satın alabilir, eşler arası ödemeler yapabilir, heyecan verici ödüller alabilir ve GALA belirteci ile daha birçok işlevin keyfini çıkarabilir.

Özellikle, GALA belirteci, kullanıcıların garantili özgünlük ile benzersiz öğeler oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanır. Temel olarak tokenomik, oyun sahipliğini kamuya açık tutarken zenginliğin kendini yeniden dağıttığı bir ekonomi kurar.

Gala Platformunda Oyunlar

Gala platformunda yer alan oyunlardan bazıları şunlardır;

  • Şehir Yıldızı. Bu, platform tarafından başlatılan ilk oyundu. Ödüllü oyun, kullanıcıları mal üretmesi ve üretmesi gereken küçük bir kasabadan sorumlu tutan bir oyun stiline sahiptir. Oyuncular daha sonra para kazanmak ve büyümeye devam etmek için malları satarlar.
  • Örümcek Tankı. Spider Tank, Gala ekosisteminde başlatılan bir başka oyundur. Oyun, oyuncuların kendi Tanklarını oluşturmalarına ve bir savaş alanında diğer oyuncularla rekabet etmelerine olanak tanır. Bu arada, oyuncular’ Oynamak için çok sayıda Tank edinme yeteneği, Spider Tank NFT'lerini edinme yeteneklerine bağlıdır.

Gala ekosistemindeki diğer oyunlar arasında Superior, The Walking Dead Empires, Mirandus, GRIT ve daha fazlası bulunur. . Bazıları hala geliştirme aşamasında.

Son Düşünceler

Gala Games (GALA) platformu, belirli kullanım örnekleri içerdiğinden blok zinciri endüstrisinde inanılmaz bir yer edinmeyi başardı. , ve görünüşe göre yüksek hedefleri var.

Gala ekosisteminin giderek daha fazla benimsenmesi, düzenli olumlu fiyat tahminleri ve geniş bir kullanıcı topluluğu hakkında ikinci bir düşünce alan platform, meraklıları için uygun güvenliği garanti etme eğilimindedir. girişimde bulunun.

Share