FarmerDoge Coin (CROP) Nedir?

Kripto alanını kazanan, gelişmekte olan meme paraları arasında, benimsediği olağanüstü operasyon modeli nedeniyle FarmerDoge var. Çoklu para birimi özelliğine sahip, memeden etkilenen benzersiz kripto varlığı hakkında bilmeniz gereken her şey burada: FarmerDoge madeni para.

Bugün dünyadaki binlerce kripto varlığın tümü temelde değerin dijital bir temsili olarak tasarlanmış olsa da, çoğu zaman farklı amaçlar için işlev gördüklerinden, çoğu özellik bakımından farklılık gösterir. FarmerDoge (CROP), diğer kripto varlıklarından oldukça farklı bir tasarımla oluşturulmuş benzersiz kripto para birimlerinden biridir. Kripto meraklıları genellikle kullanıcı dostu bir arayüze sahip kripto projelerine girerler. Pek çok yeni tokenin kripto piyasasına girmesiyle, Farmer Doge gibi memeden etkilenen madeni paralar, doğası gereği yatırımcıların dikkatini çekmeye çalıştıkları için büyük ilgi görüyor.

FarmerDoge : İlk Çok Para Birimli Ödül Simgesi

FarmerDoge, dünyayı beslemeye odaklanan çoklu para birimi konseptine sahip ilk kripto tokeni olarak ortaya çıktı. Çok para birimli bir ödül sistemi işleten bir BEP-20 meme madeni parasıdır. Kripto topluluğu, Farmer Doge'u Binance Akıllı Zincirinde (BSC) çok temettülü bir sistemde ödüller sağlayan piyasadaki kripto para birimi olarak tanır.

FarmerDoge'un Tarihi

FarmerDoge, 2021 Ağustos'unda kurulan Dogecoin'den etkilenen kripto para birimi. Proje, hayırseverlik sistemini ve daha az şanslı olma eğiliminde olan insanlara yiyecek sağlamanın gerçek dünyadaki faydasını kolaylaştırma ve iyileştirme vizyonuyla başlatıldı.

FarmerDoge, süpermarketler için kusurlu olduğu düşünülen gıdaları satın almak veya bağışlamak amacıyla dünyanın farklı bölgelerinden yerel çiftçilerle entegre olma planlarıyla başlatıldı. Daha sonra ekip, onları ihtiyaç sahiplerine dağıtmak ve topluluk içindeki evsiz barınaklarına götürmek üzere taze yemekler hazırlamaları için ortak restoranlara gönderecekti.

Projenin arkasındaki ekip anonimdir. Bununla birlikte, CEO'sunun 2008'den beri kripto dünyasına dalmış olduğu, erken paralara yatırım yaptığı ve daha yaygın bir şekilde benimsendiği için her projenin sahip olabileceği dinamikleri araştırdığı biliniyor.

FarmerDoge'un Temel Özellikleri

FarmerDoge'un (CROP) temel özelliklerinden bazıları aşağıdakileri içerir;

  • Kullanıcıların herhangi bir şeyi farmlamasına olanak tanıyan çok para birimli bir ödül konseptine sahiptir. Binance Akıllı Zinciri (BSC) içindeki kripto para birimi. Ayrıca, ister ilk 50 kripto para birimi isterse yeni başlatılan bir meme jetonu olsun, Binance Akıllı Zincirindeki herhangi bir jetonla olağanüstü uyumluluk sunar.
  • FarmerDoge, yerel çiftçilerden meyve ve sebze satın alırken ve bunları hayır kurumlarına bağışlarken birçok insanın karşılaştığı yiyecek ve açlık sorunlarını azaltmayı amaçladığı için dostane bir topluluk sistemini benimser.
  • Bir Kullanıcılar için, yalnızca kendi yerel belirteci CROP'yi değil, herhangi bir BEP-20 belirteci kullanmalarına olanak tanıyan benzersiz verim çiftçiliği sistemi.

FarmerDoge Tokenomics

FarmerDoge, dolaşımda toplam 10 milyar CROP token arzına sahiptir. Bu arada, toplam arzının %62'si özel bir ön satışa tahsis edildi ve etkinlikte satıldı. Toplam arzın %33'ü fuar lansmanında satıldı, toplam arzın kalan %5'i ise FarmerDoge geliştiricileri arasında dağıtıldı.

Ayrıca, FarmerDoge jetonu, her CROP işlemine %15 vergi uygulanan bir deflasyon belirteci olarak çalışır. Ancak %15'lik verginin %10'u diğer kullanıcıları ödüllendirmek için dağıtılırken, %3'ü projenin pazarlanması amacıyla kullanılmaktadır. Vergi dağılımının kalan %2'si likidite sağlamak için kullanılır.

FarmerDoge'un yerel jeton CROP'sinin fiyatı, kripto pazarındaki çoğu kripto jetonunun fiyatı kadar değişkendir.

FarmerDoge'un (CROP) Artıları ve Eksileri

FarmerDoge benzersiz ve istisnai olduğu kadar, proje aynı zamanda birkaç dezavantaj ve avantajla birlikte gelir.

Artıları aşağıdaki gibidir: aşağıdaki gibidir:

  • FarmerDoge, kullanıcılara verimli bir şekilde hizmet vermek için güçlendirilmiş blok zinciri Binance Smart Chain'in (BSC) verimliliğini kullanır.
  • Misyonu dünyayı beslemek ve dünya ülkeleri arasındaki açlık oranını azaltmaktır.
  • FarmerDoge, herhangi bir BEP- ile uyumlu olduğu için kullanıcıları dönüştürme stresinden ve maliyetinden kurtarır. 20 jeton.
  • FarmerDoge ile işlemler daha ucuz ve daha hızlıdır. Moreso, kullanıcıların otomatik modeli ile kolay bir ödül dağıtım sürecinin keyfini çıkarmasını sağlar. Bu nedenle, kullanıcılar ödülleri manuel olarak talep etmelerine gerek kalmadan cüzdanlarında alabilirler.
  • FarmerDoge, varlığın işlem hacminin arttığı durumlarda kullanıcılara daha yüksek ödüller sunar.

Bu arada, dikkate alınması gereken bazı riskler vardır:

  • FarmerDoge, kullanıcılarına uzun vadede eksiklik riski taşıyan isimsiz bir ekip tarafından oluşturulmuştur.
  • Kısa vadeli yatırımcılarını yapan oldukça değişkendir. özellikle piyasa koşulları uygun olmadığında kayıplara karşı savunmasızdır.

Sonuç

FarmerDoge henüz başlangıç ​​aşamasında olmasına rağmen, potansiyel olarak çok sayıda benzersiz özellik vaat ediyor. Doge topluluğunu üyeleri için heyecan verici bir alan haline getiriyor.

FarmerDoge, piyasa değeri sıralamasında tırmanmak ve kullanıcılarına daha verimli hizmet vermek için ihtiyaç duyduğu daha fazla gelişme ve maruz kalma arayışında. Dağıttığı birçok gelecek vaat eden özellikle türünün ilk örneği olan FarmerDoge, yakın gelecekte ilerlemek ve yükselmek için ihtiyaç duyduğu potansiyele sahip olduğunu kanıtlıyor.

Share