LEOcoin (LC4) Nedir?

Gizliliği ve güvenliği artırmak için yenilikçi yeni olanaklar sunan LEOcoin, artık kendi başına bir ligde ve işiniz için pek çok fayda sağladığı için daha iyi bir alternatif. Burada, dijital para biriminin geleceği için standardı nasıl belirlediğini açıklıyoruz.

LEOcoin (LC4), Birleşik Krallık'ta piyasaya sürülen türünün ilk örneği olan dijital bir para birimidir. LEOcoin, girişimciler ve küçük işletmeler için dünya para birimi ve tercih edilen para birimi olarak tasarlanmış büyük bir fikirdir. Bireylerin, merkezi olmayan bir eşler arası (P2P) ağ aracılığıyla hızlı, güvenli ve uygun maliyetli işlemleri deneyimlemek için küçük işletmelerle etkileşim kurmasına olanak tanır. Ayrıca LEOcoin, dijital para biriminin ilkelerini ve LEOcoin'in işletmelere ve tüketicilere sunduğu güvenlik, gizlilik ve esneklik gibi potansiyelleri araştırıyor. Protokol, benzersiz bir büyüme platformu oluşturmak için geliştirme becerilerini, uluslararası altyapıyı, gerçek dünyadaki girişimcilik bilgisini, küresel bir ağ ve kullanıcı tabanını ve küresel bir vizyonu kendi kimliğinde birleştirir.

LEOcoin kişisel bilgilerin gerekli olmadığı özel ve meşru bir finans çemberinde kapsayıcılığı mümkün kılar. Kusursuz dijital finansal hizmetler sağlayarak kullanıcılarının güvenini kazanmıştır. LEOcoin’ kullanıcıları, madalyonun gelişim aşamalarından beri birlikte var oldular. Bu nedenle, LEOxChange için hazır tüketicileri, tüccarları ve tüccarları var.

Bitcoin'in Rakibi Olarak LEOcoin

LEOcoin, bugün amiral gemisi kripto varlığı olan Bitcoin (BTC) gibi dijital bir para birimidir. LEOcoin'in dünyanın para birimine dönüşebileceğine dair spekülasyonlar var. Bunun nedeni, kullanıcılardan kaynaklanan güvendir’ LEOcoin'in dijital hizmetlerinden memnuniyet. LEOcoin, kişisel ve ticari bilgileri yüksek seviyeli bir şifreleme sistemi ile güvende tuttuğu için güvenlidir. Şeffaf kullanım, tamamlanan her işlem, teklif, fiyat ve miktar hakkında ayrıntılı bilgiler çevrimiçi bir defterde görülebilir. LEOcoin işlemleri aracılar olmadan anında gerçekleşir. Doğrudan LEOxChange üyeleri içinde gerçekleşir. İlginç bir şekilde, küçük işletmeler için karşılanmayan yüksek işlem ücretine sahip Bitcoin'in aksine LEOcoin'in işlem ücreti özelliği yoktur.

Bitcoin, LEOcoin'in halihazırda inşa etmekte ve geliştirmekte olduğu birkaç şeyden dolayı kusurludur. Bunlar, teknolojiyi yönlendiren ASIC bilgisayar çipinin aşırı işlem enerjisi tüketimi ve manipülasyonudur. Sonuç olarak, LEOcoin'in Bitcoin'in kusuruna meydan okuduğu yer olan bu sorunu çözme ihtiyacı var.

LEOcoin, aşırı işlem enerjisi tüketimini azaltmak için Hisse Kanıtı (PoS) modeline geçiş yaptı. , LEOcoin kullanıcılarını, yalnızca yatırımcılara fayda sağlayan olağan Proof-of-Work yöntemi yerine, tuttukları ve stake ettikleri LEOcoin sayısına göre ödüllendirin. Ancak, LEOcoin daha önce bir Proof-of-Work yöntemi olan hash algoritmasını da (Sycrypt-Jane) kullanmıştı.

LEOcoin'in Tarihi ve Lansmanı

LEOcoin, İngiltere merkezli tanınmış girişimcilik becerileri eğitim şirketi Learning Enterprises Organization tarafından kavramsallaştırılan bir kripto para birimidir. LEOcoin, LEOcoin Foundation tarafından sağlanan merkezi olmayan, kullanımı kolay eşler arası dijital para birimidir. Dan Andersson, LEOcoin Kurucusu ve LEOcoin Vakfı'nın Başkanıdır. LEOcoin protokolü 2014'te başlatıldı.  O zamandan beri, LEOcoin topluluğunu oluşturmaya ve dünya çapında benimsenmesini artırmaya aktif olarak katılan, köklü ve hevesli girişimcilerden oluşan geniş bir topluluktan destek aldı.

LEOcoins'in amaçları, dijital para birimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen insanları desteklemek ve aydınlatmak, dijital para birimi hakkında etkinlikler düzenlemek, dijital para birimini ve blok zinciri teknolojisini açıklamak için araştırma komisyonu oluşturmaktır. Ayrıca, bitcoin ticaretine yardımcı olacak ve dijital para birimini bilen ve kullanan insan topluluğunu genişletecek yeni yazılım geliştirmelerinin finansmanını da içeriyor.

LEOcoin’nin İşleyişi

Madencilik adı verilen matematiksel bilgisayar tabanlı bir süreç, LC4 paraları üretir. Madencilik, zor sayı-çarpma görevleri yürüten bir bilgisayar tarafından çözülen karmaşık bir matematiksel problemdir. LEOcoin, bir blok zinciri olan kripto para birimindeki en son teknoloji ve teknikler kullanılarak tasarlanmıştır. Tasarımı girişimcilik ve özel kullanım için uygundur.

LEOcoin (LC4) tüketicilere ve tüccarlara aşağıdaki faydaları sağlar:

  • Mahremiyet. LEOcoin ile ödeme yapmak ve sonuçlandırmak, herhangi bir işleme bağlı herhangi bir kişisel bilgi olmadan gerçekleşir. Kişisel verilerin bu gizliliği nedeniyle, kimlik hırsızlığına karşı daha fazla koruma sağlanır.
  • Şeffaflık. Bir blok zinciri teknolojisi olarak, kişisel bilgiler gizlenirken tamamlanmış işlem geçmişleri herkesin görmesine açıktır.
  • Kontrol. Fiat para birimine sahip hesaplara, çoğu zaman müşterinin hatası olmaksızın, bir dizi yetkili tarafından el konulabilir veya tamamen dondurulabilir. Dijital para birimleri, bunun olmasına izin veren geleneksel düzenleyici çerçevelerin dışında bulunduğundan, yasa dışı faaliyetin gerçekleştiği kanıtlanmadıkça bir sahibinin paralarına erişememesi çok nadirdir.
  • Güvenlik. LEOcoin'in Hisse Kanıtı (PoS) modeli, BTC'nin daha iyi bilinen olağan PoW'dan farklı olarak bencil madenci kusuru ve saldırı riskini azaltır. Bu, topluluk içindeki herkesin bir payı olduğu anlamına gelir.

LEOcoin (LC4) Token

Leocoin (LC4), Ethereum platformunda çalışan bir tokendir. LEOcoin arzı, 9 milyarın üzerindeki tirajı ile 1 milyarın üzerindedir. LEOcoin stake edilebilir ve bir ödül kazanabilir.

Sonuç

Gizlilik ve güvenliği artırmak için yenilikçi yeni olanaklar sunan LEOcoin artık kendi başına bir ligde ve standartlarını belirliyor. dijital para biriminin geleceği. İşletmeniz için pek çok avantaj sağladığından daha iyi bir alternatiftir. “Girişimcinin tercih ettiği kripto para birimi” olarak tanımlanan LEOcoin, inovasyonu bünyesinde barındırıyor ve birçok harika özelliğin uygulanmasının ardından bu en son yükseltme ile hiçbir zaman sabit durmadı.

Share