Verim Lonca Oyunlarına (YGG) Giriş

Verimli Lonca Oyunları (YGG), özellikle oyna-kazan oyun kavramını teşvik etmeyi amaçlar. İşte Yield Guild Games ile ilgili her şeyi daha iyi anlamak için bir rehber.

Kazanmak için oyna (P2E) blok zinciri oyun kavramı, kripto endüstrisinin benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlayan diğer birçok blok zinciri projesinden daha iyi performans gösterecek şekilde kelimenin tam anlamıyla büyüdü. Bu, 2018'de piyasaya sürülmesinden bu yana blockchain oyun endüstrisinin hızla benimsenmesiyle yansıtılıyor. Axie Infinity, zemini büyük bir cazibeye açarak, P2E oyunları dünya çapında milyonlarca insanı çekmeye başladı. Bununla birlikte, dünyanın çeşitli ülkelerinden pek çok meraklı için, karşılıksız token (NFT) oyunlarının oldukça uygun olmadığı gözlemlenmiştir. NFT oyun endüstrisindeki verimsiz zorlukları azaltmak için gerekli altyapıları kurarken NFT oyun endüstrisinde devrim yaratma endişeleriyle, Yield Guild Games (YGG), başlamaya ve büyümeye yardımcı olabilecek oyuncuları ve yatırımcıları birbirine bağlamak için bir P2E meraklıları topluluğu oluşturmaya kararlıdır. NFT oyun ile. Yield Guild Games'i daha iyi anlamak için biraz daha derine inelim.

Verim Guild Games Tanımı

Yield Guild Game (YGG), öncelikli olarak oyna-kazan blockchain oyunlarına odaklanmış olup, NFT oyun endüstrisinde büyümek ve başlatmak için ekip oluşturabilecek, takas edilemeyen belirteç oyuncuları ve yatırımcılardan oluşan bir ağ oluşturan bir oyun loncasıdır. /p>

Yield Guild Games, çoğunlukla, yatırımlarını blockchain tabanlı oyna-kazan oyunlarına eken bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) olarak anılır.

YGG'nin gerçekte ne hakkında olduğunu daha iyi anlamak için Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonu (DAO) tanımlayalım. Merkezi Olmayan Otonom Kuruluş (DAO), şeffaf olan ve kuruluş üyeleri tarafından kontrol edilen, dolayısıyla liderliği olmayan bir bilgisayar programı olarak kodlanmış kurallarla temsil edilen bir kuruluştur.

YGG, birkaç AltDAO'dan oluşur. Alt DAO'larının her biri, ilgili kazan-kazan oyununun faaliyetlerini ve varlıklarını yöneten kendi kural setine sahiptir. Bu SubDAO'lar, belirli bir NFT oyunundan veya coğrafi konumdan oyuncu gruplarından oluşur.

Verim Lonca Oyunları Nasıl Çalışır?

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve NFT'ler, Yield Guild Games tarafından Ethereum (ETH) blok zincirine dayalı özel bir P2E oyun deneyimiyle bir metaverse ekonomisi oluşturmak için kullanılan iki birleştirilmiş kavramdır.

The Yield Guild Games DAO, akıllı sözleşmeler tarafından uygulanan kurallar tarafından işletilmektedir. YGG'nin arkasındaki organizasyon, aynı NFT oyununun oyuncularının, birbirlerinin büyümesine ve karı maksimize etmesine yardımcı olmak için birlikte çalışmasına izin veren bir model kullanıyor. Bu arada, bir loncanın üyeleri, oyun içi ödüller kazanmak için topluluğa ait NFT varlıklarından da yararlanabilir. Buna karşılık, NFT'lerini DAO aracılığıyla ödünç verenler, oyuncuların kazançlarının bir kısmını paylaşabilir.

Yield Guild Games'deki tüm NFT'ler ve dijital varlıklar, topluluk üyelerinin kontrolü ve etkisi altında YGG Hazinesinde saklanır. Hazine, birden fazla blok zinciri oyunundan varlıklar sağlar.

YGG'nin Benzersiz Özellikleri

Yield Guild Games (YGG), endüstriyi çok daha kolay hale getirmek ve küresel meraklıların ilgisini çekmek için daha fazla gelişmeyi teşvik ederken, blockchain oyun endüstrisinin ve bir bütün olarak meta verinin potansiyellerini keşfetmek için bir maceraya atılıyor. YGG, kendisini diğer projeler arasında öne çıkaran birkaç benzersiz özelliği devreye soktu.

Yield Guild Games, oynayarak kazanılan oyunculardan oluşan küresel bir ekonomi oluşturmaya kendini adamış, onların birbirleriyle bağlantı kurmalarına ve yalnızca oyunu keşfetmelerine olanak tanımıştır. -Kazanmak için oyun teknolojisi. Sistem, loncaya topluluk katılımını teşvik eder.

Ayrıca YGG, Metaverse'de en iyi verim üreten NFT'lere yatırım yaptığı için kullanıcılar için kaliteyi ve iyi getirileri garanti eder. Bu arada, kârı en üst düzeye çıkarırken etkileyici bir gelir elde etmesini sağlamak için bu NFT'leri daha da çalıştırır ve kiralar.

YGG Vaults

Verim  Guild Games kasaları, token sahiplerine stake seçenekleri ve hepsi bir arada sunar. – ödül olarak bir bahis sistemi seçeneği. Sistemin doğası gereği, YGG'deki kasaların, hak kazanma süresi ve kilitlenme süresini içeren benzersiz kuralları vardır.

Çalışma sisteminde benzersiz olan jetonları, herhangi bir sayıda YGG kasasına yatırılabilir. Daha etkileyici bir şekilde, sistem, YGG paydaşlarına sunulan tüm YGG etkinliklerinden jeton ödüllerinin üretilmesini sağlayan bir kasa için hazırlık yapar.

SubDAO'lar

Daha önce de belirtildiği gibi , YGG, ilgili kazan-kazan oyunlarının aktivitelerini ve varlıklarını yöneten bireysel kural setlerine sahip birkaç SubDAO'dan oluşur. Bu SubDAO'lar, temel olarak, belirli bir oyunun operasyonlarına ve varlıklarına odaklanan YGG DAO'nun alt kümeleridir. Her SubDAO, belirli bir NFT oyunundan veya coğrafi konumdan oyuncu gruplarından oluşur.

Bir SubDAO'nun üyeleri, oyunun vatandaşı olan jeton sahipleridir. Oyunlardan elde edilen kolektif verimlerini en üst düzeye çıkarmak için birbirleriyle işbirliği yapma ve işbirliği yapma sorumluluğuyla görevlendirilirler. DAO hazine varlıkları, kazanç potansiyellerini artırırken karakterlerini daha da donatmak istedikleri durumlarda SubDAO'lara da açıktır.

YGG Topluluk Programları

YGG, faaliyetleriyle ilgili olarak toplumu dikkate almaya kararlıdır. Tüm YGG tokenlerinin yaklaşık %45'inin airdrop, lonca başarı ödülleri ve oyun kazanma için özel teşvikler gibi topluluk etkinliklerine dağıtılmasını sağladığından, topluluğun operasyonlarından önemli bir yararlanıcı olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

YGG Simgesi

YGG belirteci, sistemin değerini yansıtır ve izlemeye yardımcı olur. Bu değer, lonca, DAO ve onun toplu SubDAO'ları tarafından yaratılır ve böylece yatırımcıların YGG değerinin bir kısmına sahip olmalarını sağlar. Bu jetonların sahipleri, DAO ile ilgili diğer faaliyetlere oy vermek gibi lonca faaliyetlerine katılabilir.

YGG jetonu, verim çiftçiliği için kullanılır. Özünde, likidite madenciliği ödüllerini ve DEX işlem ücretlerinin bir kısmını toplamak için diğer DEX'lerdeki LP'lere likidite sağlamak için kullanılır.

Ayrıca, YGG ekosisteminin yönetim simgesi olarak hizmet eder. Bu nedenle, YGG token sahipleri oy kullanabilecek ve YGG DAO'nun karar verme sürecine katılabilecekler.

YGG tokenlerinin kaçınılmaz bir kullanım durumu, ağ hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılabilmesidir.

Sonuç

YGG, DeFi'yi oyunla birleştirerek gerçek dünya beyzbolundan çok daha değerli sayılacak olan P2E oyununun harika bir sanal ekonomisini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. YGG ekosistemi, üyelerin eğlenceli vakit geçirirken önemli miktarda gelir elde ettiğini görecekleri blockchain oyuncuları için bir finansal özgürlük çağı öngörüyor. blockchain oyuncuları.

Share