Ay kuşları nedir? PFP Owl NFT Koleksiyonu Kılavuzu

İşte, NFT alanındaki en sıcak hikayelerden biri olan Moonbirds hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında doğru ayrıntılar sağlayan bir kılavuz. Şimdi PFP Owl NFT koleksiyonunu daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

Fungible olmayan jetonlar (NFT'ler), küresel tanınırlık kazanma ve ana akım kazanma yolundadır. Sektör, ortaya çıkışından bu yana birçok yeni projeye kucak açmaktadır. Son yıllarda NFT'lerin büyümesi, birçok yatırımcının ilgisini çeken benzersiz ve inanılmaz projelerin doğuşuna ilham verdiği için muazzam olmuştur. Moonbirds NFT koleksiyonu, NFT alanında en çok beklenen ve gelecek vaat eden projelerden biri olmuştur. Alanı dolduran çok sayıda taklitçi koleksiyonuna rağmen, Moonbirds benzersiz tasarımıyla onları geride bıraktı. Proje, lansmanından sadece birkaç ay sonra en çok satan ikinci NFT koleksiyonu olarak yer aldığı için tüm topluluğun dikkatini çekti.

Moonbirds NFT koleksiyonu yaklaşık 500 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Özellikle, proje pazardaki ilk 48 saat içinde 200 milyon dolardan fazla satış gerçekleştirdi.

Moonbirds NFT Koleksiyonu Açıklaması

Moonbirds, aşağıdaki özelliklere sahip 10.000 Ethereum tabanlı NFT koleksiyonudur. mohawks, göz yamaları ve ateşli gözler gibi nadir özelliklere sahip benzersiz baykuş avatarları. Görünüşe göre, Ay Kuşları genellikle, zengin çeşitlilikte ve benzersiz bir nadirlik destekli özellikler havuzuna sahip, yardımcı program etkin PFP'ler olarak tanımlanıyor.

Projenin kripto endüstrisini vuran inanılmaz PFP koleksiyonlarından biri olduğu söyleniyor. PFP'ler, ünlüler veya diğer NFT meraklıları tarafından sosyal medya sitelerinde görüntülenen profil resimleridir.

Bu nedenle, Moonbirds'in temelde başka bir mavi çipli PFP girişimi olma eşiğinde olduğu düşünülmektedir. Ancak, Moonbirds sahiplerine birçok başka avantaj da ekledi.

Moonbirds benzersiz NFT'lere sahiptir, çünkü benzer unsurları paylaşsalar bile NFT'lerin hiçbiri tam olarak birbirine benzemez. Eşsiz Moonbird'lerin her biri, kullanıcıya özel bir özel üyelik kulübüne erişim sunma yeteneğine sahiptir. Bu kulübe PROOF Collective adı verilir, daha çok kişinin ek faydalar elde edebileceği bir topluluk gibidir.

Moonbirds NFT'lerinin ve bunların altında yatan teknolojinin yaratılmasının PROOF adlı bir organizasyon tarafından yapıldığını belirtmek ilginçtir. Bu organizasyon, Moonbirds koleksiyonunun doğuşundan sorumludur. Moonbirds NFT'lerinin basılması ve inanılmaz satışlarının ardından PROOF ekibi, satıştan elde edilen geliri bir sosyal medya platformunda bir video aracılığıyla PROOF'u ünlü ve saygın bir medya şirketine dönüştürmek için kullanmayı planladığını duyurdu.

PROOF NFT alanı Kevin Rose, Ryan Carson ve Justin Mezzell içindeki tanınmış kişiler tarafından kurulmuştur.

PROOF Collective

Yukarıda belirtildiği gibi, PROOF Collective, 1.000 tutkulu NFT koleksiyoncusu ve sanatçısından oluşan özel bir üyelik kulübüdür. Proje Aralık 2021'de başlatıldı ve NFT alanındaki en büyük hitlerden biri haline geldi. Bu nedenle, PROOF Collective üyesi olmak size NFT alanının altın anahtarını kazandırır.

PROOF topluluğu, erken NFT koleksiyoncularını ve NFT endüstrisindeki önemli oyuncuları içerir. PROOF Collective NFT sahipleri bu özel kulübe otomatik erişim hakkına sahiptir.

PROOF kolektifinin üyeleri, üyelerin NFT ile ilgili her şey hakkında ilk elden bilgi aldığı PROOF'un yalnızca davetli Discord'una erişim kazanır. Ayrıca, PROOF Collective üyeleri yüz yüze etkinliklere katılabilir, gelecek vaat eden NFT projelerine özel noktalar alabilir, PROOF podcast'ini dinleyebilir, ücretsiz NFT düşüşlerine katılabilir ve daha birçok avantaj elde edebilir.

Nesting

Gerçek dünyada, kuşların temel özelliklerinden biri, yavrularını kuluçkaya yatırarak büyümelerine ve gelişmelerine izin vererek yuva yapmalarıdır. Bu bağlamda, Aykuşları yuvalama mekanizmalarıyla neredeyse benzer bir tutum benimsemiştir.

Bu mekanizma, bir kullanıcının belirli bir süre boyunca Moonbirds'lerini bir cüzdanda kilitlemesini ve tahakkuk edebilecek diğer avantajlar da dahil olmak üzere ödüller kazanmasını gerektiren bir staking biçimi olarak işlev görür.

Genellikle, çoğu NFT stake ödülü şu şekilde gelir: platformun yerel yardımcı program belirteçleri. Bu arada, Moonbirds'i stake etmenin ödülü daha fazla statü odaklı. Yuvalamanın devam ettiği süre, Moonbirds NFT sahipleri için avantajlar biriktirmek için kullanılır. Ayrıca, PROOF Collective'de daha yüksek katmanlara ve gelişmiş düşüşler ve ödüller kazandıran yükseltilmiş yuvalara erişim kazanırlar.

Yuvalamanın Moonbirds sahiplerine yukarıda belirtilen faydalarının yanı sıra, yuvalama mekanizması Moonbird'ü güvenlik ihlallerinden ve kimlik avı saldırılarından korur, çünkü yavru kuş her zaman cüzdanda kalır. Görünüşe göre Moonbirds, kullanıcının cüzdanından çıkmadan kilitlenip yuvalanabilmeleri için inşa edilmiş. Biriken avantajlar, kullanıcıların yuvalarını yükseltmelerine yardımcı olur.

Sırada Ne Var?

Moonbirds, NFT dünyasındaki en başarılı hikayelerden birine sahiptir. Sektöre ağır toplar getirmeye devam ettiler, bu da projenin bir sonraki adımının ve uzun vadedeki kaderinin tahmin edilmesini kolaylaştırıyor.

Araştırma, Moonbirds'ün arkasındaki ekibin gözlerinin odaklandığını ortaya koyuyor. topluluğunu inşa etmek ve güçlendirmek üzerine. Yardımcı program etkin PFP'lere artan ilgi, proje için daha fazla başarı öyküsü öngörüyor. Bununla birlikte, gelecekteki başarısı büyük ölçüde PROOF NFT özel topluluğunun münhasırlığına bağlıdır.

Bottom Line

Moonbird NFT'lerin benimsenmesi ve kullanılmasına yönelik büyük ilgi, bir projenin sahip olduğu birçok nitelik. Moonbirds'ün Sanata yaklaşımı, sektördeki diğer projeleri gölgede bırakmasını sağlayan olağanüstü görünüyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, sektör, Moonbirds'ün benzersiz doğası gereği NFT kullanıcılarını sıkmış gibi görünen taklit projelerle dolu. en çok ilgiyi çekti. Moonbirds koleksiyonu, bazıları diğerlerinden daha nadir olmakla birlikte benzersiz özellikler taşıyor.

Proje umut verici görünüyor ve yatırımcılar, büyük getiri potansiyelini kaçırmamak için her şeylerini vermeye istekli.

Share