E*Ticaret Komisyonu Serbest Ticaret Platformunun Tam İncelemesi | bozuk para hoparlörü

İşte’E*Trade'in tam bir incelemesi – hem acemi hem de uzman tüccarlar için en iyi araçları ve son derece rekabetçi hizmet tekliflerini sunan çözüm.

1982 yılında Palo Alto, California, Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan E*Trade (NASDAQ: ETFC), müşterilerine adi hisse senetleri, imtiyazlı hisse senetleri, vadeli işlem sözleşmeleri, borsada işlem gören gibi finansal araçlar için elektronik bir ticaret platformu sunan bir finansal hizmetler şirketidir. fonlar, opsiyonlar, yatırım fonları ve diğerleri.

Şirketin, diğerleri arasında ETRADE Capital Management LLC, ETRADE SECURITIES Inc, ETRADE Financial Corporate Services Inc, E TRADE Sverige AB dahil olmak üzere çeşitli yan kuruluşları vardır. 2019'da E*Trade'in tahmini 2,8 milyar ABD doları gelir elde ettiği bildiriliyor.

Şubat 2020'nin başlarında, yönetimi altındaki 552 milyar dolarlık varlığa (AUM) sahip çok uluslu bir Amerikan yatırım bankası olan Morgan Stanley (NYSE: MS), E*Trade ile 13 milyar dolarlık bir satın alma anlaşması imzaladı. Tüm düzenleyici gereksinimler karşılanırsa, anlaşma 2020'nin sonuna kadar tamamlanacak.

E*Trade'in Tam İncelemesi

E*Trade, müşterilerine sıfır komisyonlu ticaret, acemi tüccarlar için kapsamlı eğitim materyalleri, sağlam portföy oluşturma araçları, hesap yönetimi çözümleri ve daha fazlasını sunar. Bu yenilikçi ve heyecan verici teklifler, onu şu anda var olan en popüler yasal düzenlemeye tabi brokerlardan biri yapıyor.

Rakiplerinden farklı olarak, E*Trade'in komisyonsuz alım satımı tüm hisse senedi, ETF ve opsiyon alım satımlarında kullanılabilir. Bunun da ötesinde, şirket, tekliflerinden herkesin yararlanmasını kolaylaştırmak için yeni ticari hesap açmak için minimum tutarı 0 ABD Doları olarak belirledi.

E*Trade, tüccarlardan yıllık, hesap kapatma veya hareketsizlik ücretleri almaz. Ancak, tüccarlardan tam giden transferler için 75 $ ve kısmi transferler için 25 $ tahsil edilir. E*rade, kullanıcılara 4.400'den fazla sıfır işlem ücreti yatırım fonu sunar ve tüccarlar, E*Trade Web, Power E-Trade ve E-Trade Pro dahil olmak üzere mevcut üç işlem platformunun herhangi birinden işlem gerçekleştirebilir.

E*Trade, kullanıcılara son derece işlevsel iki mobil uygulama sunar: E*Trade Mobile ve Power E*Trade. Her ikisi de Android ve iOS cihazlarda mevcut olup, yatırımcıların portföylerini izlemelerine ve hareket halindeyken işlem gerçekleştirmelerine olanak tanır.

Müşteriler, platformda sekiz sağlayıcının sunduğu kapsamlı araştırma ve verilerden ücretsiz olarak yararlanabilir.

Duyarlı ve güler yüzlü müşteri hizmeti, her işletmenin hayatta kalması için çok önemlidir ve öyle görünüyor ki E*Ticaret bunu gerektirir. 30 yerel şubesinde 7 gün 24 saat kullanılabilen telefon, e-posta ve sohbet gibi çeşitli müşteri destek seçeneklerini devreye soktuğu için müşterilerinin memnuniyetini çok ciddiye alıyor.

E*Trade Strong Puanlar

Çok Sayıda Finansal Araç:E*Trade platformunda, aktif tüccarlar ve emeklilik yatırımcıları için vadeli işlem sözleşmeleri, gelişmiş opsiyonlar ve 4.400'ün üzerinde sıfır ücretli yatırım fonu dahil olmak üzere çok çeşitli yatırım seçenekleri mevcuttur. E*Ticaret yatırım fonu teklifi, maliyet verimliliği ve son teknoloji araçları nedeniyle diğer brokerler tarafından sunulanlardan daha iyidir. sıfır ücret listesinde yer almayan yatırım fonlarının işlem başına 19,99 ABD doları işlem ücreti alması dikkat çekicidir.

Özel analistler, All-Star Fonları Raporu olarak bilinen vurgulanan yatırım fonlarının listesini düzenli olarak günceller. Raporda ekip, E*Trade'de bulunan en iyi yüksüz yatırım fonlarını ve ETF'leri dikkatle listeliyor.

Hem Yeni Başlayanlar hem de Uzmanlar için Harika:Finansal enstrümanlar ve hisse senedi ticareti dünyasında yeni başlayanlar için bile firma, ipleri öğrenmelerini ve para kazanmaya başlamalarını sağlayacak çeşitli eğitim kaynakları sunuyor. Yatırımcılar, teknik analiz, opsiyon ticareti portföy çeşitlendirmesi ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli konularda web seminerlerini görüntüleyebilir. Bunun yanı sıra E*Trade, şubelerinde yüz yüze eğitim etkinlikleri ve seminerler düzenlemektedir.

E*Trade müşterileri, bağımsız, yüksek itibarlı bir yatırım araştırma firması olan Morningstar tarafından sunulan platformdaki sayısız çevrimiçi yatırım kursundan da yararlanabilir. Kurslar, yatırımcılara hisse senedi ticaretinin temellerinden sağlam bir acil durum fonunun nasıl oluşturulacağına kadar her şeyi öğretir. E*Ticaret sitesinin özel bir bölümü, yatırımcılara yeşil enerji, cinsiyet eşitliği ve siber güvenlik gibi belirli değerlere sahip firmalara nasıl yatırım yapacakları konusunda tavsiyelerde bulunur.

Çok meşgul veya basit olanlar için. Ticaret yapmayı öğrenecek sabrınız yoksa şirketin E*Trade Core Portfolio adlı bilgisayar tabanlı bir yatırım yönetimi çözümü var. Danışmanlık hizmetinin yıllık ücreti yüzde 0,30'dur ve hizmet için minimum yatırım 500 ABD dolarıdır.

Profesyonel Yüz yüze Müşteri Hizmetleri:Müşterilere 7/24 çevrimiçi müşteri desteği sunmanın yanı sıra firma, 30 şubesinde finansal danışmanlardan oluşan, son derece duyarlı bir yüz yüze müşteri hizmetleri ekibine sahiptir.

Üç İşlem Platformu: daha önce belirtildiği gibi, E*Trade, kullanıcılara üç mükemmel ticaret platformu sunar – E*rade Web, Power E*Trade ve E*Trade Pro.

E*Trade Web ile yatırımcılar, diğer özelliklerin yanı sıra ücretsiz akışlı piyasa verilerine, gerçek zamanlı fiyatlara, canlı piyasa yorumlarına, analist araştırma hisse senedi tarayıcılarına erişebilir. Kullanıcılar alım satım hesaplarını izleyebilir, piyasa verilerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir, alım satım yapabilir ve doğrudan mirasçı E*Trade Web gösterge tablolarından daha fazlasını yapabilir.

E*Trade Pro, tercih edenler için yapılmış alım satım platformudur. masaüstü veya PC'de ticaret yapmak için. Bu platformda tüccarlar, Strateji Tarayıcı ve daha fazlası gibi son derece işlevsel araçlardan yararlanabilir.

Power E*Trade, aktif tüccarlar için tasarlanmıştır. Platform, 30'dan fazla farklı çizim aracı, ticaret merdivenleri ve özelleştirilebilir seçenekler zinciri görünümüne sahiptir. Yatırımcılar ayrıca gerçek zamanlı olarak doğru piyasa verilerine ve ayrıca 100 teknik çalışmaya erişebilir.

Doğrudan web sitesinde, tüccarlara üç ticaret platformunun her birinin neler yapabileceğini göstermek için tasarlanmış çeşitli demolar ve eğitim materyalleri bulunmaktadır. yapmak. Bu, kullanıcıların stratejilerine en uygun ticaret platformunu bilmelerini kolaylaştırır.

E*Trade Mobil Uygulaması:Hem Android hem de iOS'ta mevcut olan mobil uygulama, yatırımcıların hesaplarını yönetmelerine, işlem yapmalarına ve hareket halindeyken haberlere (Bloomberg TV dahil) ve piyasa fiyatlarına erişmelerine olanak tanır. Uygulama ayrıca gelişmiş hisse senedi ve ETF tarayıcıları ile çok aşamalı opsiyon ticareti içerir.

Komisyonsuz İşlem: Ekim 2019'dan beri şirket müşterilerine komisyonsuz teklifler sunmaktadır. ticaret. Opsiyon ticareti de 0,65 ABD doları gibi çok düşük bir ücret alırken, aktif tüccarlar yalnızca 0,50 ABD Doları komisyon öder.

Geliştirilecek Şeyler

Mükemmel özelliklerine ve tekliflerine rağmen, E*Trade'in hala bir web sitesi şeffaflığı ve gezinme açısından yapılacak çok iş var. Hesap kapatma, minimum yatırım ve rehberlik gibi önemli özellikleri web sitesinde bulmak biraz zor.

Sonuç

İster yeni başlayan bir tüccar olun, ister bir platform arıyor olun. ticaret yapın, kazanın ve hala ipleri öğrenin ya da en iyi araçlara ve son derece rekabetçi hizmet tekliflerine sahip bir komisyoncu arayan uzman bir tüccarsanız, E*Trade tek adresiniz.

Share