Kişisel Sermaye Platformunun Tam İncelemesi | bozuk para hoparlörü

Kişisel Sermaye platformunun tam incelemesine göz atın – yalnızca büyük yatırımcılar için değil, aynı zamanda emeklilik sonrası yaşamı planlamak isteyenler için tasarlanmış çevrimiçi finansal danışman ve kişisel servet yönetimi şirketi.

Kişisel Sermaye, esas olarak müşterilerine varlık yönetimi ve finansal danışmanlık ile ilgilenen özel bir firmadır. Kuruluş, federasyonun 5 eyaletinde şubeleri bulunan Amerika Birleşik Devletleri'nde Rob Foregger, Paul Bergholm, Bill Harris ve Louie Gasparini tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Kuruluş sırasında, firma yaygın olarak SafeCorp Financial Corp. olarak adlandırılıyordu, ancak bir yıl sonra değiştirildi; 2011 yılında yeniden adlandırma tamamlandı. Organizasyon şu anda sırasıyla CEO ve Başkan olarak görev yapan Jay Shah ve Charles Goldman tarafından yönetiliyor. Yıllar içinde firma, 2 milyondan fazla kullanıcısı ve 12 milyar doları aşan mevcut net değeriyle büyük başarılar kaydetti.

Kişisel Sermayenin Tam İncelemesi

Personal Capital platformu iki seçenek sunar: ücretsiz finans platformu ve servet işleme platformu. İlk değişken, ağırlıklı olarak bütçeleme ve yatırım araçları ve ipuçlarının sağlanmasıyla ilgilenirken, ikincisi, firmanın finans uzmanlarından sürekli yardım alan, günün her saati bir yatırım hizmetidir.

Kaydolmak için şunlar yapılabilir: ya web sitesine giriş yapın ya da mobil uygulamayı indirin. Bu tamamlandığında, adınız, doğum tarihiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve emeklilik hedefleriniz gibi kendinizle ilgili kişisel bilgileri doldurmanız istenecektir.

Varlık yönetimine geçmeden önce ücretsiz platformdan yararlanarak himayeye başlamanız tavsiye edilir. Ücretsiz platformunda yatırım yapmak için birçok ipucu var, öyle ki birçoğu yükseltme yapmak zorunda kalmadan içerik sağlıyor, bu yüzden 2 milyonu aşkın aboneden varlık yönetimi seçeneğini kullanan yalnızca 20.000 müşteri var. Ücretsiz platform, tüm mali durumunuzu tek bir yerde analiz etmenin harika bir yoludur. Çok çeşitli hizmetler sunar, bunlardan bazıları şunlardır:

Ayırma:Kişisel Sermaye platformu aracılığıyla bir müşteri, hayatındaki gelen ve giden fonlara ayak uydurabilir. Faturalar ödendikten sonra her ayın sonunda ne kadar tasarruf edebileceğiniz hakkında bir fikriniz olabilir. Platform, analiz edip takip ederken faturaları otomatik olarak ödemeyecek, müşterinin tüm ödemeler için banka hesabını kullanması gerekecek.

Finansal anket:bu araç, hizmete bağlı hesapları kullanarak yılda ne kadar kazandığınızı ve ne kadar harcadığınızı takip eder. Ardından hizmet, ticaret için ne kadar ayrılacağı, öğrenci kredileri gibi oluşan borçların ödenmesi ve cari gelire dayalı uygun emeklilik stratejisi konusunda tavsiyelerde bulunmaya yardımcı olur.

Danışman: bu günlerde , çok çeşitli işletmeler çalışanları için emeklilik seçenekleri oluşturuyor. Çoğu kişinin bilmediği şey, bu tür kurulumla birlikte gelen ücretlerde yapılan masraflardır. Bu özellik, aşağıdaki araçları kullanarak yapılan her harcamanın sizi ne kadar etkilediğini ayrıntılı olarak açıklar.

Planlayıcı:Bu araç, mevcut giderlerinizin artık çalışamaz hale geldikten sonra hemen hemen yeterli olup olmayacağını bilmenize yardımcı olmak için yıllık gelirle ilgili daha olası gelecekteki olayları kullanır. Araç ayrıca yeni bir araba satın almak, evli bir hayat ve hatta bir çocuğun bakımınıza eklenmesi gibi yeni durumlara uyacak şekilde ayarlanabilir.

Hesap Makinesi ve Kontrol:

Hesap Makinesi ve Kontrol:

güçlü> bu özellikler, kişisel net değeri belirlemek için tüm mülklerinizin ve hisselerinizin değerini derler; Geleceğinize iyi bakılacağından emin olmak için ticarette kullanılan hesapların ne kadar yükseltilmesi gerektiğini bilmek için.

Kişisel Danışman: Bu hizmeti kullanmanın bir başka büyük yararı da Personal Capital Corp'u kullanmanın getirdiği ücretsiz ipuçlarının yanı sıra bir uzmanla iletişim kurabilme yeteneğidir. Ancak uzman, sizinle ticaret ipuçlarını ve stratejilerini paylaşmaktan kısıtlanacak, ancak hizmetin kullanımıyla ilgili sorulara yardımcı olacaktır.

Varlık işleme platformu, yerinde uzman yatırımcıların eklenmesiyle esas olarak otomatik ticaret seçeneklerinin kullanımını kullanır. Hizmet, bir yatırım çok iyi sonuç vermezse ne kadar kaybetmeyi göze alabileceğiniz ve her zaman diliminde ne kadar kar elde edebileceğiniz gibi birçok şeyi hesaba katar. Firma ayrıca kayıp risklerini azaltmak için tüm yatırımlarınızı 6 farklı sınıfa böler. Sınıflar şunlardır:

 • ABD'de Hisse Senetleri
 • ABD'de Tahviller
 • Yabancı Tahviller
 • Yabancı Hisse Senetleri
 • Para Birimi
 • Konut, Enerji, Altın ve diğer alışılmamış varlıklar

Finansmanın çeşitli varlık gruplarına bölünmesi, büyük ölçüde yatırımcının seçimine, ne kadar risk aldığına ve finansmanı için hangi hedefleri koymuş olabileceğine bağlıdır.

Bu seçenek, yapılan tüm yatırımların, bunlara uygulanan verginin en düşük minimuma indirilmesini sağlayacak şekilde geliştirilmesini sağlar. Bunun dışında değer ve inançlarınıza uygun varlıklarda işlem yapma seçeneği de yatırımcılara sunulmaktadır. Sosyal Sorumlu Yatırım olarak bilinir.

Bu seçenekte Özel Müşteri olarak bilinen bir alt kategori vardır. Yalnızca ticaret yapabileceği bir milyon doların üzerinde parası olan kişiler tarafından kullanılabilir.

Uygulama, müşterilerden gelen bir milyondan fazla incelemeden 10 yıldız üzerinden 9,5 yıldız aldı. Firma, optimum getiri sağlamak için belirli bir emtianın nasıl performans göstereceğini ve yatırımlarınızı varlık sınıfları arasında ne kadar iyi oranlayacağınızı tahmin etmek için önceki ve mevcut eğilimleri kullanarak tüm yatırımları belirli bir yönteme dayandırır. Vergi optimizasyonu teknikleri (tahsis, zarar toplama ve verimlilik) yatırımcıların daha fazla kazanmasına ve daha az harcamasına yardımcı olur.

Hizmet, hayatın her alanından insanlar, üniversite kredisi almak, yatırım yapmak ve yatırım yapmak isteyen gençler için mükemmeldir. geleceklerini hazırlayın, öğrenim ücretlerini rahatça karşılamak isteyen üniversite öğrencileri ve iş sonrası hayatın tadını çıkarmayı dört gözle bekleyen yaşlılar.

Kişisel Sermaye'nin Artıları ve Eksileri

< güçlü>Profesyoneller

 • Kişisel Sermaye platformu, kullanıcıların tek bir platform kullanarak tüm finansmanı yönetmesine olanak tanıyan ücretsiz hizmetler sunar.
 • Hizmet ayrıca, ücretli aboneler için diğer yatırım stratejilerinin yanı sıra kullanıcılara sıfır maliyetle harika ticaret ipuçları sağlar.
 •  Ücretli aboneler için Mali işlem seçeneği, yatırım vergilerini düşürmek için çeşitli yöntemler ve fonlarınızı yönetmenize yardımcı olmak için 2 uzman danışman kullanır.
 • Hizmet ayrıca, yatırımlarınızı temele dayalı olarak yapma şansı sunar. duygular, inançlar ve değerler üzerine.

Eksileri

 • Ücretsiz seçenekten ücretli seçeneğe geçmek için, tüccarlar ilk yatırımları olarak 100.000 ABD Doları taban ücret talep eder.
 • Ücretsiz sürüm, kullanıcılara sürekli olarak ücretli sürüme geçmelerini hatırlatır. Hatırlatma sıklığı oldukça rahatsız edici olabilir.
 • Finansal işlem seçeneği, Kişisel Sermaye platformunun yaklaşık yarısını veya dörtte birini alan diğer kuruluşlarla karşılaştırıldığında oldukça yüksek olan, neredeyse %1'lik bir hizmet ücreti alır. ücretler.
 • Hizmet, gelirinizi düzenlemenize ve bölümlere ayırmanıza yardımcı olsa da, diğer bütçeleme hizmetleri kadar iyi çalışamaz.

 Kişisel Sermayeyle İlgili En İyi Şeyler

 • Hizmet, ülke çapındaki her iki platformdaki müşterilere, her gün tüm gün ofisle iletişim kurma lüksüne olanak tanır.
 • Hizmet ayrıca hem android hem de iOS cihazlarda indirilebilen bir mobil uygulamaya sahiptir.
 • li>
 • Platform, olası olmayan bir şifre hırsızlığı durumunda bilgilerinizin güvende olduğundan emin olmak için iki faktörlü doğrulamayı kullanır.
 • Hizmet ayrıca kullanıcıların uygulamaya erişmek için kullanılan herhangi bir cihazı kaydetmesini gerektirir, çalınan kimlik bilgilerinize sahip cihazların izlenebilmesini sağlamak için.
 • Ayrıca, bir veritabanı hacklenmesi durumunda bilgilerin çalınmamasını sağlamak için tüm bilgileri şifreleyerek tüketici verileri için kişisel güvenlik sağlar.
 • Apple ürünlerini kullanan müşterilere parmak izi sensörünü kullanarak hesaplarına giriş yapmak için ek bir özellik eklendi.
 • Hizmet artık normal bir finans kurumu gibi, bir tasarrufta yatırılan fonlara %2'nin üzerinde faiz sunuyor. hesabı.

Geliştirilecek Şeyler

Mükemmel müşteri hizmeti, harika yatırım araçları ve yerinde sıkı güvenlik önlemleri ile hizmet neredeyse kusursuz olsa da, hizmet yüzdesi ücreti biraz fazla yüksek, ilk milyon dolar üzerinden neredeyse %1, 3 milyon dolar üzerinden neredeyse %0,8 alıyor, ve 10 milyonda neredeyse %0.5; bu, aynı işletmedeki diğer firmaların ücretlerinin neredeyse iki katıdır.

Bütçe özelliği, oradaki diğer katı bütçelemeye dayalı uygulamaları karşılamak veya en azından rekabet etmek için ödeme seçeneğini içerecek şekilde yükseltilmelidir.

Sonuç

Mevcut pandeminin bunu hariç tutmadan birçok işletmeyi etkilediğini söylemeye gerek yok. Borsa, teknoloji tabanlı hisse senetleri gibi bazı hisse senetlerinin değer kazanması ve diğerlerinin değer kaybetmesinden büyük ölçüde etkilendi. Pandemi ayrıca, kendilerini ve ailesini beslemek için birikimlerinden bir kısmını çekebileceğini, hatta hizmetten tamamen çekilebileceğini de gördü; Her şeyin bir an önce normale dönmesi umududur.

Firma bir dizi seçenek sunarken, her şeyden önce bir yatırım hizmetidir. Aynı hizmeti sunan diğer kuruluşlarla karşılaştırıldığında, Personal Capital platformu en önde gelenler arasında yer alıyor. Sadece büyük yatırımcılar için değil, aynı zamanda emeklilik sonrası hayatını planlamak isteyenler için de iyidir.

Share