Yeni Başlayanlar ve Günlük Yatırımcılar için En İyi 15 Uygulama | bozuk para hoparlörü

 

Yatırım uygulamaları ve platformları, gelecekteki amaçlar için gelir elde etmenin harika bir yolunu temsil eder ve doğru olanı seçmek, sermayenizde ağır kayıpları önlemeye yardımcı olur.

< p>Bir yıl önce yeni bir iş fikrine veya girişimine yatırım yapmak zorlu bir süreç gibi görünüyordu. O zamanlar, paranızı en iyi neye yatıracağınız konusunda rehberlik almak için bir finansal danışmanın hizmetlerini kullanmak zorundaydınız ve umarım yatırım yaptığınız organizasyonun üç aylık raporunun kârını açıklayana kadar bekleyin. Günümüzde, akıllıca yatırım yapmak için çeşitli platformlar ve yatırım uygulamaları kullanılabilir. Bu uygulamalar, hisse senetlerinizin ilerlemesini izlemek, portföyünüzle işlem yapmak ve diğer birkaç hisse senedinden benzer eğilimleri görmek için tasarlanmıştır.

Bu uygulamalar aynı zamanda para transferi özellikleri de sağlar, böylece işlemlerinize bir komisyoncu veya finansal danışman dahil etme ihtiyacı minimuma indirilir. İşte sıradan yatırımcılar için 15 farklı yatırım aracı:

Yuvarlak

Bu, büyük sermaye yönetimi için harika bir yatırım aracıdır

Round’un son teknoloji yatırım platformu ve uygulaması, kullanıcıları için bir profil geliştirmek ve yatırım için çeşitli seçenekler sunmak için bir dizi anket kullanır. Firma şu anda potansiyel yatırımcılara yüksek kaliteli yatırım planları sağlamak için Guggenheim Partners, Gabelli ve Doubleline gibi diğer yatırım şirketleriyle bağlantılıdır.

Round’un fon yöneticileri genellikle yatırımları birleşme, gayrimenkul gibi alanlara yönlendirir. ve diğer bazı finansal menkul kıymetler, yatırılan tutardan bağımsız olarak fonlarınızı yönetmek için aylık %0,5 ücret alırken. Çeyrek sonunda kayıpların yaşandığı durumlarda, kuruluş yönetim ücretlerinden vazgeçer

Robinhood

Robinhood, bireysel sermaye yönetimi için harika bir yatırım aracıdır.

Robinhood, yatırımlarını kendilerinin rahat bir şekilde yönetmesi konusunda rahat olan yatırımcılar için komisyon ve yönetim ücretlerini keserken bir yol sağlar. Bu özellik, genel uygulamalardan farklı olduğu için onu piyasadaki en iyi yatırım uygulamalarından biri yapar. Bu çok iyi bir uygulama olsa da, dezavantajları da vardır; Uygulama emekliler için uzun vadeli yatırımlar sağlamaz ve bu nedenle tüm yatırımlar vergiden düşülebilir ve bu da uzun vadeli planlar için oldukça rahatsız edici olabilir. Bu kılavuzda daha fazlasını okuyun.

Meşe Palamudu

Bu platform, öğrenciler için harika yatırım planları sunar.

Öğrenci nüfusu, yatırım için bireysel sermayede fazla bir şey sunmazken, Meşe Palamudu üniversite öğrencilerini yönetmeyi teklif ediyor’ ödenekler ve fonlar hiçbir ücret ödemeden. Firma, bağlantılı bir kredi kartından yapılan herhangi bir satın alma işleminde yuvarlama sunuyor ve yaklaşık 5 $ ‘a ulaştığında gevşek değişikliği yatırım hesabına ekliyor. Firma aynı zamanda para biriktirirken aynı zamanda para biriktiren bir banka kartı da sunuyor, böylece başlangıç ​​için 5 $ gibi düşük bir fiyatla herkese finansal istikrar sunuyor. Bu kılavuzda daha fazlasını okuyun.

E*Trade

E*Trade, veri analistleri için harika bir yatırım aracıdır.

E*Trade power uygulaması, bağımsız yatırımcılarına, yatırım yapılabilecek en iyi menkul kıymetler hakkında yeterli araştırma ve veri ile tahviller, para birimleri, tahviller, hisse senetleri ve opsiyonlar gibi finansal menkul kıymetlerde çok çeşitli teklifler sunar. Uygulama ayrıca kapsamlı bir kuruluşların yatırım geçmişi ve yıllık gelirlerinin grafik verileri, hissedar temettüleri ve marjinal oranlarının yanı sıra özkaynak oranlarına ilişkin analizler.

Bilgi sistemleri etkileyici görünse de, komisyonları işlem başına yaklaşık 7 $ olan diğer yatırım uygulamalarına kıyasla çok daha pahalıdır. Tek bir işlem için çok fazla ödeme yapmak mantıksız görünebilir, ancak uygulama, yeni yatırımcıların minimum risk portföyleri geliştirmelerine yardımcı olacak ve uzmanlara çok gelişmiş yatırım seçenekleri sunacak eğitim araçlarıyla donatılmıştır. Bu kılavuzda daha fazlasını okuyun.

Stash

Stash, yatırım aracıyla bankacılık özellikleri sunar.

Stash, yeni başlayanlar için harika bir yatırım aracıdır çünkü kullanıcılarına aylık 3 ABD Doları karşılığında premium hepsi bir arada paket sunar. Buna banka özellikleri, aracılık ve emeklilik portföyleri dahildir. Uygulama aynı zamanda iki hesap çalıştırma, sık yatırım analizi, daha yüksek yatırım getirisi ve aylık 9$ karşılığında daha büyük bir bankamatik limiti içeren ekstra bir paket sunuyor. Stash ile ilgili eksiksiz kılavuzda daha fazlasını okuyun.

TD Ameritrade

TD Ameritrade, yatırımcılar için en iyi müşteri hizmetini sunar:

Bu yatırım uygulaması, kişi başına komisyonla çalışır. işlem bazında yaklaşık 6,95 ABD doları, bu da biraz üst düzey ve ekstra 0,75 ABD doları gibi seçenekler sunuyor ve sektörde sıkça kullanılan bir rakip olmasını sağlayan minimum başlangıç ​​sermayesine sahip değil.

Birçok yatırımcı, müşteri hizmetlerine aramalar, metinler veya internet üzerinden erişilebildiği için pahalı komisyonları için ödeme yapmayı tercih ediyor. Müşterileri ayrıca şubelerinden herhangi birine girebilir ve satın alınacak en iyi hisse senetleri, para birimleri ve varlıklar hakkında destek alabilir. TD Ameritrade platformunun tam incelemesinde daha fazlasını bulun.

Stockpile

Stockpile, Ebeveynler için en iyi yatırım aracıdır.

Yeğenleri ve yeğenleri için önemli bir yatırım ve gelecek sağlamak isteyen CEO’nun vizyonu, hediye kartları kullanarak hisse senedi satın almalarına izin verdiği için çoğu ebeveynle uyumludur. Bu, ebeveynlerin, yönetim ücretleri biraz maliyetli olsa da, gelecekleri için yatırım hissesi satın almak için doğum günü ve tatil hediye kartlarını kullanarak çocuklarını yatırım konusunda heyecanlandırmak için harika bir yoldur.

Hediye kartları şirket tarafından nakde dönüştürülür ve yaklaşık 2,99$’lık bir başlangıç ​​ücreti ile yönetilirken, daha sonra standart bir yatırım için aynı fiyat olan 99 sentten yönetilir. Bu platformun bir dezavantajı, bilançolarını yayınlamaması ve bu nedenle büyüme projeksiyonunu sınırlandırmasıdır. Stok incelememizde daha fazlasını okuyun.

Clink

Clink, yatırımcıların aşırı harcamaları azaltmalarına yardımcı olur.

Clink, kullanıcıların harcamalarını sınırlamalarına ve belirli bir zaman diliminde belirli bir miktarda tasarruf etmelerine yardımcı olan bir yatırım uygulamasıdır. Uygulama, kredi limitinizin bir kısmını aylık olarak hesabınıza aktarmanıza veya bankanızdan sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde belirli bir miktarı clink hesabınıza aktarmanızı talep etmenize olanak tanıyarak çalışır. Uygulama, komisyon veya minimum depozito gerekmediğinden yeni başlayanlar için harika. Yatırım şirketi, parasını, kendileri için önemli bir varlık olan ETF sponsorlarından gelen bağışlarla kazanıyor.

Wealthfront

Wealthfront, en iyi otomatik yatırım uygulamasıdır.

Wealthfront, atıl hisse senetlerine yatırım yapar ve komisyon ücreti olarak yatırımınızın yaklaşık %0,25’ini alır. Otomotiv sistemi, yatırım kazançları üzerinden alınan vergileri azaltmak için günlük minimum kayıplar için seçenekler sunar ve bu sistem otomatik uygulamalarla bir trend haline geldiğinden bu kayıplar günlük yatırım yöneticileri için minimum düzeydedir.

Bu uygulama birçok uygulamaya benzer olsa da kendi kategorisinde diğerleri, büyük yatırımcılara ekstra ikramiye sağlamaz ve portföylerini minimum 500 $ ‘lık ücreti ile fraksiyonel olarak işlemez. Ancak, altı haneli hesaplar için minimum risk gibi bazı avantajlar sunar. Wealthfront kılavuzumuzda daha fazlasını okuyun.

Kişisel Sermaye

Kişisel Sermaye, insan müşteri hizmetleri için mükemmeldir.

Kişisel sermaye, minimum 100.000 $ ‘dan başlayan minimum yatırımıyla üst düzey yatırımcılar için harika ve yatırımcıları için harika tasarruf araçları sunuyor. Bu hizmetin avantajlarından bazıları, yatırımcılarına uzman finansal planlayıcılar sunulması ve akıllıca yatırımlar yapmalarına yardımcı olmak için otomatik sistemlerle destekleniyor olmasıdır.

Komisyonları %0,89’da sabitlenirken, daha büyük yatırımcıların %0,40’a kadar düşük ödeme yapmalarına izin verilirken, aynı zamanda yatırımlarını yönetmek için özel finansal danışmanlar da alabiliyor. Kullanıcılar ayrıca %2,3 faiz oranı, emeklilik ve finansal planlama analiz araçları ile bir tasarruf hesabına sahip olurlar. Personal Capital platformunun tam incelemesini burada bulabilirsiniz.

M1 Finance

M1 Finance, son derece etkili bir veri güvenliği yatırım aracıdır:

M1, çok çeşitli teklifleri ile “hepsi bir arada” ve “hepsi bir arada” yatırım aracı gibi görünüyor, sınıflandırmak imkansız. Aracıların işlemleri düzenlemesine ve aynı zamanda otomatik yatırım ve bireysel sermaye yönetimi sunarken fonları yönetmesine olanak tanıyan çeşitli kullanımları vardır.

Diğer tüm uygulamalar gibi, bazı püf noktaları da vardır ve bu, büyük yatırımcılar için rahatsız edici olabilir. Uygulama, vergileri en aza indirmek için sermaye kazançlarındaki kayıplara izin vermediğinden. Bununla birlikte, fonları ücretsiz olarak yönetir ve yatırımcılar herhangi bir miktarda yatırım yapabilir. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Ally Invest

Ally Investment, yeni ve profesyonel yatırımcılar için çok çeşitli hizmetler sunar. Yatırım yapılarını uyumlu hale getirmeye yardımcı olan kaynakları çok ucuza gelir, bu da onu heyecan verici tekliflerle harika bir yatırım aracı yapar.

Ally Invest, çok sayıda yatırım aracına sahip olduğu için en iyi yatırım araçlarından biri olarak kabul edilir. kullanıcıları için heyecan verici bonuslar: 10.000$’a kadar yatırım yapmak, 50$’lık bir bonus ve 3 ay boyunca ücretsiz alım satımı garanti eder. 10.000$’ın üzerindeki yatırımlar, ikramiyeleri yaklaşık 3500$’a yükseltir. Ally Invest kılavuzumuzda daha fazlasını okuyun.

İyileştirme

İyileştirme, temel olarak yatırım için sosyal sorumluluk sahibi firmalara odaklanır.

Betterment, sosyal sorumluluk sahibi firmalara yatırım yapmaktan hoşlanan insanları hedefliyor ve endeks puanları şu anda çeşitli holdingler arasında %42. Bu uygulama aynı zamanda ETF’leri hisse senedi ticareti için birincil varlıklarından biri olarak tutar. Firma şu anda 15 milyar doları yönetirken, farklı yatırımcıları desteklemek için tekliflerini ikiye ayırdı.

Betterment dijital, yatırımcıların hizmetlerini yatırım sermayelerinin %0,25’i için komisyonlarda kullanmalarına olanak tanır ve Betterment Premium planı, yönetim ücretinde %0,15’lik bir artışla 100.000 $’dan başlar. Premium planı ayrıca kullanıcılarına sınırsız destek sağlar

Vanguard

Vanguard, kullanılabilecek en ucuz yatırım araçlarından biridir.

Vanguard ise en eski yatırım araçlarından biridir. yatırım uygulamaları oldukça ucuzdur ve uygulama oldukça sahte ve kullanımı kafa karıştırıcı görünse de, yatırım yapmaya başlamak için belirli bir miktar gerektirmez, bu yüzden çoğu kişi finansal menkul kıymetler satın almak için daha yeni araçları tercih eder. Şu anda yatırımcıların satın alabileceği ETF’lerinden gelir elde ediyor. Yeni yatırımcılar için en iyi 10 Vanguard fonuna buradan göz atın.

Twine

Twine, yatırım yapmak isteyen çiftler için harika.

Bu yatırım aracı çiftler için harika. Bir düğün, yaz gezisi veya bir ev satın almayı planlayanlar, bireysel hesaplarını tutarken birikimlerini yatırmalarına yardımcı olur. Yönetimleri rakiplerine oldukça benzer olsa da, aşağıdakileri içeren çeşitli yatırım yapıları ve finansal menkul kıymetler sunarlar; ETF’lerinde tahviller, hisse senetleri ve varlıklar.

Share